Under 12s Fixtures

23rd April: May fixtures updated
Under 12s

Sunday April 29

2nd-Half League

Division 1

Mike Harper Memorial Cup

Great Barr Harriers TownvFC PremierJosh Humpage10:00Bustleholme Pitch 3
Lane Head OlympiansvTipton YouthKyle Harris10:00Wednesfield Pitch 4

Division 2

Black Country WanderersvFC Newlands FalconsKyle Harris11:15Wednesfield Pitch 4
Stonnall JuniorsvFour Oaks BulldogsCallum Boulton10:00Aldridge Airport Pitch 1
Walsall Phoenix KestrelsvBustleholme VillainsCallum Johnson10:00Aldridge Airport Pitch 2

Division 3

Bustleholme BoysvSneyd All StarsThomas Farmer11:15Bustleholme Pitch 2
Silverdale ScorpionsvWyrley Juniors PhoenixTom Coley11:15Bentley West Pitch 1
Wednesbury Sports Union YellowvSilverdale JFCBen Stanley10:00Bustleholme Pitch 4
Fixture changed from friendly to 2nd-Half League game

Division 5

Bustleholme BulletsvFC Premier ColtsThomas Farmer10:00Bustleholme Pitch 2
Lodge Farm LionsvChurchfields FCAlex Jackson10:00Bentley West Pitch 4
Walsall Wood LasersvWednesbury UnitedCamron Williams11:15Bustleholme Pitch 1
Wednesbury Sports Union BluevSporting StonnallJosh Humpage11:15Bustleholme Pitch 3

Friendlies

Brownhills Community ColtsvShelfield United FC KestrelsLouie Gough Littlewood10:00Wednesfield Pitch 1
FC Newlands NighthawksvBeacon Lions FCJoshua Price10:00Aldridge Airport Pitch 3
Great Barr HarriersvPendeford UnitedCallum Johnson12:30Aldridge Airport Pitch 2
Old WulfruniansvLane Head UnitedGeorgia Shepherd10:45Kings Hill Pitch 1
Shere PunjabvBloxwich RangersBailey Irving11:15Bentley West Pitch 2
Wyrley Juniors FCvLane Head AlbionGeorgia Shepherd09:30Kings Hill Pitch 1
Wyrley Juniors LionsvBrewood JuniorThomas Phillips10:00Wednesfield Pitch 3
Wyrley Juniors RangersvWest Bromwich United EaglesAlex Jackson11:15Bentley West Pitch 4

No Fixture

TBA or Open

Bloxwich Town FCOpen
Holy NameOpen
Walsall Phoenix Red KitesOpen
Wednesfield FCOpen

Thursday May 3

2nd-Half League

Division 1

Mike Harper Memorial Cup

Lane Head OlympiansvBrewood JuniorLiam Pullar18:45Bustleholme Pitch 1

Division 2

Bustleholme VillainsvStonnall JuniorsJoseph Glendon18:45Bustleholme Pitch 2
Pendeford UnitedvBloxwich Town FCJamie Orton18:45Bustleholme Pitch 3

Sunday May 6

2nd-Half League

Division 2

FC Newlands FalconsvBustleholme VillainsJames Foxley10:00Aldridge Airport Pitch 1
Stonnall JuniorsvBlack Country WanderersJames Foxley11:15Aldridge Airport Pitch 1

Division 3

Sneyd All StarsvWyrley Juniors PhoenixLuke Foxley10:00Aldridge Airport Pitch 2

Division 5

Bustleholme BulletsvWednesbury UnitedKane Murphy10:00Bustleholme Pitch 2
Churchfields FCvBeacon Lions FCCamron Williams10:00Bustleholme Pitch 1
FC Premier ColtsvWalsall Wood LasersNathan Vale10:00Aldridge Airport Pitch 4
Sporting StonnallvFC Newlands NighthawksLuke Foxley11:15Aldridge Airport Pitch 2

Friendlies

Bloxwich Town FCvBrownhills Community ColtsArchie Tonks10:45Kings Hill Pitch 2
Bustleholme BoysvWyrley Juniors RangersKane Murphy11:15Bustleholme Pitch 2
Four Oaks BulldogsvLane Head AlbionNathan Vale11:15Aldridge Airport Pitch 4
Holy NamevWyrley Juniors LionsCamron Williams11:15Bustleholme Pitch 1
Lane Head UnitedvWednesbury Sports Union YellowThomas Farmer10:00Bustleholme Pitch 4
Old WulfruniansvShelfield United FC KestrelsTaylor Reynolds11:15Bustleholme Pitch 3
Tipton YouthvFC PremierBailey Irving09:30Kings Hill Pitch 3
Walsall Phoenix KestrelsvGreat Barr HarriersTaylor Reynolds10:00Bustleholme Pitch 3
West Bromwich United EaglesvWednesfield FCBailey Irving10:45Kings Hill Pitch 3

No Fixture

Open by Request

Brewood JuniorOBR
Lane Head OlympiansOBR
Silverdale JFCOBR
Walsall Phoenix Red KitesOBR

TBA or Open

Bloxwich RangersOpen
Great Barr Harriers TownOpen
Lodge Farm LionsOpen
Pendeford UnitedOpen
Shere PunjabOpen
Silverdale ScorpionsOpen
Wednesbury Sports Union BlueOpen
Wyrley Juniors FCOpen

Thursday May 10

1st-Half League

Division 1

John Potter Trophy

FC PremiervGreat Barr Harriers TownLiam Pullar18:45Bustleholme Pitch 1

Sunday May 13

2nd-Half League

Division 1

Mike Harper Memorial Cup

FC PremiervWalsall Phoenix Red KitesAlice Webb10:00Aldridge Airport Pitch 3
Holy NamevWyrley Juniors LionsDavid Marr Naylor10:00Wednesfield Pitch 4
Lane Head OlympiansvGreat Barr Harriers TownKyle Harris11:15Wednesfield Pitch 1

Division 2

Black Country WanderersvFour Oaks BulldogsReagan Fleet10:45Kings Hill Pitch 1
Bloxwich Town FCvFC Newlands FalconsThomas Phillips11:15Aldridge Airport Pitch 2
Pendeford UnitedvStonnall JuniorsAlex Jackson11:15Wednesfield Pitch 2
Wyrley Juniors FCvBustleholme VillainsAlice Webb11:15Aldridge Airport Pitch 3

Division 3

Bustleholme BoysvSilverdale ScorpionsLiam Pullar10:00Bustleholme Pitch 1
Lane Head AlbionvWyrley Juniors PhoenixKyle Harris10:00Wednesfield Pitch 1
Silverdale JFCvSneyd All StarsThomas Farmer10:00Bustleholme Pitch 3
Wyrley Juniors RangersvGreat Barr HarriersJoshua Price10:00Aldridge Airport Pitch 4

Division 4

WJYFL U12s’ Winners Shield

Bloxwich RangersvWest Bromwich United EaglesCallum Boulton10:00Aldridge Airport Pitch 1
Lane Head UnitedvBrownhills Community ColtsAlex Jackson10:00Wednesfield Pitch 2
Old WulfruniansvWednesfield FCDavid Marr Naylor11:15Wednesfield Pitch 4

Division 5

Beacon Lions FCvWalsall Wood LasersThomas Phillips10:00Aldridge Airport Pitch 2
Bustleholme BulletsvLodge Farm LionsThomas Farmer11:15Bustleholme Pitch 3
FC Newlands NighthawksvWednesbury Sports Union BlueSam Paddock11:15Wednesfield Pitch 3
Wednesbury UnitedvChurchfields FCBen Stanley10:00Bustleholme Pitch 2

No Fixture

TBA or Open

Brewood JuniorOpen
Shelfield United FC KestrelsOpen
Shere PunjabOpen
Sporting StonnallOpen
Walsall Phoenix KestrelsOpen
Wednesbury Sports Union YellowOpen

Thursday May 17

2nd-Half League

Division 1

Mike Harper Memorial Cup

Brewood JuniorvWalsall Phoenix Red KitesJordon Lewis18:45Bustleholme Pitch 1

Division 5

Churchfields FCvFC Newlands NighthawksDominic Lewis18:45Bustleholme Pitch 2

1st-Half League

Division 1

John Potter Trophy

FC PremiervSikh Hunters
Sikh Hunters withdrew from the league

Sunday May 20

2nd-Half League

Division 1

Mike Harper Memorial Cup

Walsall Phoenix Red KitesvLane Head OlympiansAdam Timmins11:15Wednesfield Pitch 2
Wyrley Juniors LionsvGreat Barr Harriers TownAndy Parfitt10:00Bentley West Pitch 2

Division 2

Four Oaks BulldogsvWyrley Juniors FCJoshua Cattell11:15Bentley West Pitch 4
Walsall Phoenix KestrelsvBloxwich Town FCLouie Gough Littlewood11:15Wednesfield Pitch 3

Division 3

Great Barr HarriersvSneyd All StarsTom Peacock09:30Kings Hill Pitch 1
Wednesbury Sports Union YellowvSilverdale ScorpionsRhys Owen10:00Bentley West Pitch 3

Division 4

WJYFL U12s’ Winners Shield

Brownhills Community ColtsvShelfield United FC KestrelsAdam Timmins10:00Wednesfield Pitch 2
Old WulfruniansvShere PunjabGeorgia Shepherd09:30Kings Hill Pitch 2

Division 5

Beacon Lions FCvWednesbury Sports Union BlueTom Coley10:00Bentley West Pitch 1
Churchfields FCvWalsall Wood LasersLucas Meeley09:30Kings Hill Pitch 3
Wednesbury UnitedvSporting StonnallJoshua Cattell10:00Bentley West Pitch 4

No Fixture

Open by Request

Brewood JuniorOBR

Thursday May 24

2nd-Half League

Division 1

Mike Harper Memorial Cup

FC PremiervWyrley Juniors LionsJoseph Glendon18:45Bustleholme Pitch 1