Under 13s Fixtures

Referees for November will be added next weekend Oct 28-29th

Under 13s
Sunday October 29
1st-Half League
Division 1Liam Keeling Cup
Ashmore WanderersvCresswell Wanderers ColtsCamron Williams
Beacon LionsvWyrley Juniors RangersJake Richards
Tipton YouthvLane Head TigersKelvin Brittain
Division 2Bert Chambers Cup
Bustleholme BladesvSporting KhalsaKane Murphy
Silverdale SaintsvGreat Barr HarriersNathan Griffiths
Tividale AlbionvBustleholme BaggiesHenry Hill
Walsall Phoenix HawksvWyrley Juniors WarriorsDaniel Jones
New fixture due to Wyrley Juniors’ opponents FC Premier being moved to Division 3.
Division 3Judy White Shield
FC Perton PridevWalsall Wood MagpiesJoe Morris
Holy NamevWhite EaglesTimi Oshiga
Lane Head PanthersvFC PremierTyler Bishop
Lane Head Panthers play FC Premier due to West Bromwich United being moved to Division 4.
Pelsall Villa ColtsvDiamond AcademyJosh Humpage
Wigmore ColtsvSilverdale JFCMorgan Taylor-Dixon
Division 4Tom Rees Cup
Lodge Farm LegendsvWalsall Wood PumasCharlie Clifford
Rising StarsvHamstead DiamondsNadir Imamoglu
Tantany Lions FCvBloxwich RangersMohammed Islam
Walsall Wood SaintsvGreat Barr UnitedLiam Edwards
Wednesbury Sports UnionvNew InventionSimon Cartwright
No Fixture
Open by Request
Lodge Farm WarriorsOBR
TBA or Open
West Bromwich UnitedOpen
Sunday November 5
U13s inter-League
Brereton SocialvWest Bromwich United
Chasetown ColtsvGreat Barr United
Chasetown ScholarsvWednesbury Sports Union
Four Oaks FalconsvFC Premier
Hawkins LK09vSilverdale Saints
Heath HayesvWalsall Wood Magpies
Holy NamevChasetown Colts
Lane Head TigersvBurntwood Dragons
Lichfield City All StarsvFC Perton Pride
Lichfield Round Table JetsvAshmore Wanderers
Lodge Farm LegendsvBurton Manor
Lodge Farm WarriorsvHawkins Sports
MilfordvPelsall Villa Colts
New InventionvSportsco Rangers
Norton CanesvBloxwich Rangers
Rising StarsvFour Oaks Scorpions
Shelfield UnitedvBustleholme Baggies
Sporting KhalsavNewcastle Town Community
Sportsco Saints FCvWigmore Colts
St GeorgesvHamstead Diamonds
Stafford RangersvBustleholme Blades
Tantany Lions FCvLea Hall
Tipton YouthvSutton United Juniors Pumas
Tividale AlbionvLichfield Round Table Blue
Walsall Phoenix HawksvWhittington Wizards
Walsall Wood PumasvBeacon Colts
Walsall Wood SaintsvSportsco Harriers
White EaglesvCannock Town Falcons
Whittington MagpiesvLane Head Panthers
Wyrley Juniors RangersvShelfield United Whites
Wyrley Juniors WarriorsvHuntington Harriers
Bilston Town Cup
Round 2
Beacon LionsvWyrley Junior Panthers
Stafford Falcon RoyalsvSilverdale JFC
Wyrley Junior WanderersvCresswell Wanderers Colts
No Fixture
TBA or Open
Diamond AcademyOpen
Great Barr HarriersOpen
Sunday November 12
1st-Half Cup #1
Semi-Final
Ashmore WanderersvCresswell Wanderers Colts
Tipton YouthvGreat Barr Harriers
1st-Half Cup #2
ΒΌ Final
FC Perton PridevHoly Name
Pelsall Villa ColtsvWigmore Colts
Tividale AlbionvWyrley Juniors Warriors
Wednesbury Sports UnionvSilverdale JFC
1st-Half League
Division 1Liam Keeling Cup
Wyrley Juniors RangersvBeacon Lions
Division 2Bert Chambers Cup
Lodge Farm WarriorsvSilverdale Saints
Walsall Phoenix HawksvBustleholme Baggies
Division 3Judy White Shield
Diamond AcademyvLane Head Panthers
Division 4Tom Rees Cup
Great Barr UnitedvTantany Lions FC
New InventionvLodge Farm Legends
West Bromwich UnitedvBloxwich Rangers
No Fixture
Open by Request
Walsall Wood MagpiesOBR
Walsall Wood PumasOBR
Walsall Wood SaintsOBR
TBA or Open
Bustleholme BladesOpen
Hamstead DiamondsOpen
Lane Head TigersOpen
Rising StarsOpen
White EaglesOpen
Sunday November 19
1st-Half League
Division 1Liam Keeling Cup
Cresswell Wanderers ColtsvWyrley Juniors Rangers
Lane Head TigersvAshmore Wanderers
Tipton YouthvBeacon Lions
Division 2Bert Chambers Cup
Bustleholme BaggiesvWyrley Juniors Warriors
Bustleholme BladesvGreat Barr Harriers
Silverdale SaintsvSporting Khalsa
Division 3Judy White Shield
Diamond AcademyvFC Premier
FC Perton PridevSilverdale JFC
Lane Head PanthersvWhite Eagles
Pelsall Villa ColtsvHoly Name
Walsall Wood MagpiesvWigmore Colts
Division 4Tom Rees Cup
Bloxwich RangersvLodge Farm Legends
Great Barr UnitedvWest Bromwich United
Rising StarsvNew Invention
Tantany Lions FCvHamstead Diamonds
Walsall Wood PumasvWednesbury Sports Union
No Fixture
Open by Request
Tividale AlbionOBR
TBA or Open
Lodge Farm WarriorsOpen
Walsall Phoenix HawksOpen
Walsall Wood SaintsOpen
Sunday November 26
1st-Half League
Division 1Liam Keeling Cup
Ashmore WanderersvWyrley Juniors Rangers
Beacon LionsvLane Head Tigers
Tipton YouthvCresswell Wanderers Colts
Division 2Bert Chambers Cup
Bustleholme BaggiesvSilverdale Saints
Bustleholme BladesvWyrley Juniors Warriors
Great Barr HarriersvSporting Khalsa
Walsall Phoenix HawksvTividale Albion
Division 3Judy White Shield
Holy NamevDiamond Academy
Silverdale JFCvPelsall Villa Colts
Walsall Wood MagpiesvLane Head Panthers
White EaglesvFC Perton Pride
Wigmore ColtsvFC Premier
Division 4Tom Rees Cup
Bloxwich RangersvRising Stars
Hamstead DiamondsvWednesbury Sports Union
Lodge Farm LegendsvGreat Barr United
New InventionvWest Bromwich United
Tantany Lions FCvWalsall Wood Saints
No Fixture
TBA or Open
Lodge Farm WarriorsOpen
Walsall Wood PumasOpen