Under 10’s Results

Date: 10th April 2022
Under 10’s
10 Group A
Sporting Khalsa 3 F 0 NPV Ftball Academy
Essington AFC Titans 2 F 3 Silverdale Harriers
Holy Name 4 F 0 Bustleholme Bucks
Sutton Utd. Pumas 1 F 0 Cresswell Spartans
Sporting Khalsa 1 V 1 Holy Name
Essington AFC Titans 5 V 1 Sutton Utd. Pumas
NPV Ftball Academy 2 V 1 Bustleholme Bucks
Silverdale Harriers 1 V 1 Cresswell Spartans
Walsall Wd Wasps 1 F 2 Walsall Phnix Premier
Hednesford Tn Swifts 1 F 1 AFC Wolves Rangers
Cresswell Cobras 3 F 1 FC Premier
Tipton Town 0 F 1 Red Star Juniors
Walsall Wd Wasps 3 V 1 Cresswell Cobras
Hednesford Tn Swifts 4 V 1 Tipton Town
Walsall Phnix Premier 6 V 0 FC Premier
AFC Wolves Rangers 4 V 0 Red Star Juniors
10 Group B
Walsall Wd Scorpions 2 F 2 Footwork Academy
Coven United 2 F 0 Sutton Utd. Panthers
Cresswell Eagles 1 F 1 Black Country Colts
Four Oaks Rapids 0 F 3 Walsall Wd Tigers
Walsall Wd Scorpions 1 V 2 Cresswell Eagles
Coven United 5 V 1 Four Oaks Rapids
Footwork Academy 3 V 2 Black Country Colts
Sutton Utd. Panthers 2 V 0 Walsall Wd Tigers
Walsall Wd Titans 1 F 1 Broadway Rangers
Diamond Academy 2 F 1 Pelsll VillaClts Raptors
White Eagles 3 F 2 Bustlehlme Strikers
Pelsall Villa Colts 2 F 0 Lodge Farm Lions
Walsall Wd Titans 5 V 1 White Eagles
Diamond Academy 0 V 1 Pelsall Villa Colts
Broadway Rangers 1 V 2 Bustlehlme Strikers
Pelsll VillaClts Raptors 2 V 1 Lodge Farm Lions
10 Group C
Wyrley Jnrs Wand’ers 1 F 2 Sporting Elite
Norton Canes FC 5 F 1 Cresswell Devils
Cresswell Titans 1 F 1 Hawkins Sp. Eagles
Shelfield United 0 F 0 Bustlehlme Battlers
Sporting Elite 2 V 0 Hawkins Sp. Eagles
Cresswell Devils 1 V 1 Bustlehlme Battlers
Wyrley Jnrs Wand’ers 5 V 0 Cresswell Titans
Norton Canes FC 6 V 1 Shelfield United
Brewood Juniors 1 F 1 FC RBL
Silverdale Lions 1 F 5 Wyrley Jnrs Vikings
Wednesbury SU 1 F 0 Lane Head Eagles
Hednesford Tn Owls 0 F 2 Walsall Wd Rebels
Brewood Juniors 3 V 0 Wednesbury SU
Silverdale Lions 1 V 1 Hednesford Tn Owls
FC RBL 1 V 0 Lane Head Eagles
Wyrley Jnrs Vikings 2 V 0 Walsall Wd Rebels
10 Group D
Barnhurst Lane Lions 7 V 0 Wyrley Jnrs Lions
TT Elite 3 V 2 Brownhills CC
Bustlehlme Youth 3 V 0 Pelsll Villa Clts Titans
FC Premier Colts 5 V 0 Wednesbry SU Blues
Barnhurst Lane Lions 4 V 1 Bloxwich Rgrs Devils
Bustlehlme Youth 2 F 2 Brownhills CC
Pelsll Villa Clts Titans 0 F 0 TT Elite
Wyrley Jnrs Lions 1 V 0 Wednesbry SU Blues
FC Premier Colts 3 V 0 Bloxwich Rgrs Devils