Tables Club Information Fixtures Results League Information Mini Soccer Cups & Competitions   Home  

Season 2016-2017

Under 13s
Fixtures
1/5: Updated.

Any queries - contact the Under 13's age group secretary
Hayley Farren. Email hales_05@hotmail.co.uk

Under 13s
Wednesday May 3
R. F. Edwards Cup
Final
Lane Head Titans v Silverdale JFC Rob Forrester
Chasetown FC, The Scholars Ground, Church Street, Chasetown WS7 3QL - Kick-off 7:30pm
Assistant Referees: Kevin Bishop & Sam Iddles
Thursday May 4
League
Division 1 Liam Keeling Cup
AFC Willenhall v Holly Lane Georgia Shepherd
Kick-off: 6:45pm.
Wyrley Juniors Panthers v Cannock Town Juniors Mason Rammell
Kick-off: 6:45pm.
Sunday May 7
League
Division 1 Liam Keeling Cup
AFC Willenhall v Silverdale JFC Georgia Shepherd
Boldmere Falcons v Wednesfield FC Joseph Glendon
Wyrley Juniors Panthers OBR
Holly Lane Open
Lane Head Titans Open
Division 2 Bert Chambers Cup
FC Perton Hammers v Tipton Youth Jonathan Lawrance
Newby Lions v Stonnall Juniors Phoenix Peter Brunton-Douglas
Brownhills Community Colts Open
Division 3 Judy White Shield
Sporting Khalsa v Bustleholme Lions John Preece
Hamstead Diamonds Open
West Bromwich United Open
2nd-Half League
Group C Veejay Cup
Cresswell Wanderers Colts v Wyrley Juniors Wolves Charlie Clifford
Group D Dave Haywood Memorial Trophy
Bloxwich Rangers v Tantany Lions Henry Hill
Mahal FC v Wolverhampton United Aneeka Bassi
Thursday May 11
League
Division 1 Liam Keeling Cup
Wednesfield FC v Boldmere Falcons Jack Ball
Kick-off: 6:45pm.
Division 2 Bert Chambers Cup
Brereton Town Ravens v Wyrley Juniors Wolves Nathan Fletcher
Kick-off: 6:45pm.
Sunday May 14
League
Division 1 Liam Keeling Cup
Boldmere Falcons v Holly Lane Graham Hathaway
Silverdale JFC v Lane Head Titans Taylor Hitchcock
Wednesfield FC v AFC Willenhall Kevin Bishop
New Fixture
Division 2 Bert Chambers Cup
Cresswell Wanderers Colts v Tipton Youth Jonathan Lawrance
2nd-Half League
Group C Veejay Cup
Wyrley Juniors Wolves v Brownhills Community Colts Thomas Rowlands
Group D Dave Haywood Memorial Trophy
Bloxwich Rangers v Mahal FC Tom Peacock
Group E Saddlers Cup
FC Perton Hammers v West Bromwich United John Preece
Group F Secretary's Shield
Hamstead Diamonds v Sporting Khalsa Mohammed Islam